Winners investments

ETF od Winners Investments

ETF od Winners Investments Novovzniknutý obchodník s cennými papiermi Winners Investments prichádza na trh s bezkonkurenčne vysokými poplatkami. Nákladovosť takéhoto portfólia zloženého z ETF fondov sa bude dlhodobo pohybovať okolo 2,5 % ročne. Takéto náklady budú potrebovať naozaj kvalitnú pridanú hodnotu na ospravedlnenie prehnane vysokých poplatkov.

Čítať ďalej
future farming dlhopisy

Dlhopisy Future Farming

Dlhopisy od spoločnosti Future Farming Analýza dlhopisov spoločnosti Future Farming, ktorá sa zaoberá aquaponickým pestovaní zeleniny. Ponúkaný výnos 9,2 % p. a. na dobu 5 rokov je zaujímavý. Na druhej strane je tu veľké množstvo dcérskych spoločností, časté emisie dlhopisov alebo neprehľadná vlastnícka štruktúra.

Čítať ďalej
Pikto digital

Pikto Digital

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.

Čítať ďalej
ark invest

ETF od ARK Invest

ETF od spoločnosti ARK Invest Analýza burzovo obchodovaných fondov od spoločnosti ARK Invest – ARK Innovation (ARKK) a ARK Next Generation Internet (ARKW). Spoločnosť ARK Invest so svojou portfólio manažérkou Cathie Wood patria vďaka svojim výnosom v roku 2020 k najväčším hviezdam investičného sveta.

Čítať ďalej
brokeria dynamické portfólio

Brokeria dynamické portfólio

Brokeria dynamické portfólio Analýza investičného portfólia od sprostredkovateľskej spoločnosti Brokeria. Portfólio je zložené z troch ETF investujúcich do aktuálne veľmi populárnych oblastí – zelená energia, informačné technológie a farmaceutický priemysel. Tieto témy v čase pandémie u klientov určite rezonujú. Trochu to vyzerá tak, že investícia bola vyskladaná, aby sa...

Čítať ďalej
Dlhopisy BICZ holding

Dlhopisy BICZ Holding

Dlhopisy BICZ Holding Analýza dlhopisov od českej firmy BICZ Holding na investíciu do realitných projektov. Zaujímavé je, že čísla z účtovníctva sú na vyžiadané dostupné len pre veľkých investorov, ktorí chcú investovať niekoľko miliónov CZK. To nepôsobí dôveryhodne.

Čítať ďalej